..:: TOPLU KARGO TAŞIMACILIĞI ::..
Facebook Twitter

Yöntem Evden Eve Nakliyat olarak, tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. 

Hacmi büyük olan bu parça eşyalarınızı gerekli tüm taşıma kuralları çerçevesinde muhafaza etmekteyiz. Taşıma süreci esnasında ürünleriniz Yöntem Taşımacılık güvencesindedir.. 

Yöntem Taşımacılık adına düzenlenen bu hizmet ile siz müşterilerimizi yüksek nakliyat ücretlerinden kurtarmayı hedefliyoruz. 

Parça eşya taşımacılığında kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şirket ya da firmanıza ait ürünlerinizin bir yerden başka bir yere taşınması konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. 

Parsiyel eşyalarınızın gönderiminde firmamızı gönül rahatlığı içinde tercih edebilir, eşyalarınızın vaktinde ve güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Parsiyel eşyanın açılımını yapmak gerekirse şu şekilde örnekleyebiliriz: yazlık eşya, öğrenci eşyası, bekâr eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük eşyalardır. 

 

Parsiyel eşya taşımacılığının yanı sıra Kargo Taşımacılığı için araçlarımız olduğu gibi size tahsis edilebilir. Örneğin bir organizasyon için saatli toplu yükün yetişmesi gerekiyor ve araç sıkıntınız nedeniyle zorluk çekiyorsunuz.

 

Bu durumda bizi tercih edebilir ve araçlarımızı bu yükleriniz için kendinize tahsis edebilirsiniz.